Sortiment

Značky

Newsletter

Nakupují u nás známé tváře

Iva Kubelková

Iva Kubelková

Moderátorka, herečka a modelka, vícemiss roku 1996

" Služeb e-shopu www.nej-hracky.cz jsem využila hned několikrát, naposledy jsem mé dceři pořídila fantastický kočárek EMOTION od značky BABY HOME. Tento e-shop můžu jen doporučit jsou to profesionálové."

Zlatica Puškárová

Zlatica Puškárová

Populární moderátorka nejsledovanější televize na Slovensku

" Tento obchod mě poskytl komplexní servis před narozením mého syna, takže jsem se do poslední chvíle nemusela starat vůbec o nic. Byli opravdu velmi profesionální a rychlí s dodáním všech věcí, které jsem potřebovala. Mohu jen doporučit!"

Eva Aichmajerová Decastelo

Eva Aichmajerová Decastelo

Moderátorka

" Nakupování na serveru www.nej-hracky.cz je hračkou i pro mě, která s internetem moc neumí. Kočárek Brio go se mnou už byl v Chorvatsku i na Mallorce a musím říct, že nikdy nezklamal, ať už mého dvouletého Michálka nebo půlroční Zuzanku.. Přeji krásné nakupování Eva Decastelo"

Markéta Divišová

Markéta Divišová

Vícemiss ČR 2003

Vícemiss ČR 2003 Markéta Divišová si se svým manželem si u nás vybrali pro svou dceru Natálku kočárek S4 Titanium. Podívejte se jak jim to sluší !

Lenka Taussigová Kocmanová

Lenka Taussigová Kocmanová

Modelka, která v roce 2005 na soutěži MISS ČR získala hned pět ocenění, vyjma vítězné korunky

Ráda nakupuji pro svého prcka na www.nej-hracky.cz, kde mě připravili celou výbavičku. Začalo to kočárkem, lahvičkami, oblečením, hračkami...a pořád je něco potřeba, ostatně to zná každý rodič. Mají vše pro mého Tomáška, navíc mi vždy dobře s výběrem poradí a rychle věci dodají :-). Jsem naprosto spokojená a zůstávám věrným zákazníkem."