Sortiment

Značky

Newsletter

Dodací podmínky po ČR

Dodávky předmětu plnění budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle 2 - 10 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající prostřednictvím smluvního přepravce. Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad (fakturu), návod na používání výrobku v českém a slovenském jazyce ( pokud to povaha výrobku vyžaduje ) případně záruční list.

Dopravcem GLS s dobírkou

 • při celkové hodnotě objednávky nad 3.000 Kč je poštovné ZDARMA (k objednávce účtujeme pouze dobírkovné ve výši 40,- Kč)
 • při celkové hodnotě objednávky pod 3.000 Kč bude účtováno poštovné ve výši 110 Kč (tato částka zahrnuje dobírkovné ve výši 40,- Kč)


Dopravcem GLS po předchozím bankovním převodu

 • při celkové hodnotě objednávky nad 3.000 Kč je poštovné ZDARMA
 • při celkové hodnotě objednávky pod 3.000 Kč bude účtováno poštovné ve výši 70 Kč

 

Dodací podmínky do SR

Dodávky předmětu plnění budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle 5 - 15 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající prostřednictvím smluvního přepravce: GLS. Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad (fakturu), návod na používání výrobku v českém a slovenském jazyce případně záruční list. Náklady na dopravu zboží rozlišujeme podle zvoleného způsobu úhrady a zvoleného dopravce. Konkrétní způsob dodání si zvolí zákazník - aktuální ceník je uveden na iwebových stránkách www.nej-hracky.cz v sekci DOPRAVA. Fakturace bude provedena v Eurech a to přepočtem aktuálního kurzu na Eura - na hlavní stránce (vrchní lišta) lze zvolit měnu EUR - následně se všechny ceny budou zobrazovat ve zvolené změně!!!

Dopravcem GLS s dobírkou

  • při celkové hodnotě objednávky nad 5.000 Kč je poštovné ZDARMA
  • při celkové hodnotě objednávky pod 5.000 Kč bude účtováno poštovné ve výši 200 Kč

Dopravcem GLS po předchozím bankovním převodu

  • při celkové hodnotě objednávky nad 5.000 Kč je poštovné ZDARMA
  • při celkové hodnotě objednávky pod 5.000 Kč bude účtováno poštovné ve výši 160 Kč

 

Zásilka službou GLS SK po předchozím převodu na náš účet vedený u FIO banky + cena bude přepočtena aktuálním kurzem na Eura