• Novinka
OB Designs Chrastítko, Sage

OB Designs Chrastítko, Sage

Ekologické, šetrné k přírodě a eticky vyrábené dřevěné chrastítko pro děti je vyrobeno z kombinace bukového dřeva získaného udržitelnou cestou a z potravinářského silikonu.

Při při zatřesení vydává líbezný cinkavý zvuk, který si vaše dítě zamiluje! Jedná se o skvělou volbu ve srovnání s běžnými dětskými kousátky, protože toto kombinované kousátko je ekologické, netoxické a neobsahuje škodlivé olovo, kovy, BPA, chemikálie ani ftaláty.

Silikon je skvělý senzorický materiál, je měkký a tudíž příjemný a ulevuje od bolavých dásní při prořezávání prvních zoubků. Bukové dřevo je přirozeně antibakteriální, takže se jedná o zcela bezpečné dětské chrastítko.

Tato chrastítka mají správnou velikost, aby je malé dětské ručičky mohly uchopit, zatřást jimi a zatnout do nich své zoubky. Tyto hračky představují doslova explozi smyslů, napomáhají ke stimulaci smyslů dítěte a zároveň podpoří jeho rané vývojové dovednosti.

21RS
Skladem
299 Kč
Vč. DPH

 

DETAILY A SPECIFIKACE:

  • Vhodné pro děti od 3 měsíců+
  • Vyrobeno z 100% potravinářského silikonu a bukového dřeba získaného udržitelným způsobem
  • Vyrobeno výrobcem auditovaným společností Sedex
  • Délka: 13,5 cm

PÉČE A ÚDRŽBA:

V případě potřeby otřete vlhkým hadříkem. Neponořujte do vody ani nepoužívejte čisticí prostředky. Nesterilizujte, nevyvařujte ani nevkládejte do myčky nádobí. Po čištění nechte volně uschnout na vzduchu, skladujte na čistém a suchém místě. Po 3 - 6 měsících používání je vyhoďte.

BEZPEČNOST:

Výrobky společnosti O. B. Designs jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů, nicméně při nesprávném použití a poškození zde může dojít k riziku udušení. Před každým použitím je zkontrolujte a při prvních známkách opotřebení je vyhoďte. Výrobky nijak neupravujte a vždy je používejte pod dohledem dospělé osoby. Před prvním použitím hračku opláchněte pod teplou vodou. Tento výrobek byl nezávisle testován. Splňuje povinné bezpečnostní normy AS/NZS 8124 a ASTM pro hračky určené dětem mladším 36 měsíců.

Vyrobeno v Číně. Navrženo v Byron Bay v Austrálii.

Doporučený věk
3 měsíce +

O. B. Designs je zavedenou mezinárodní značkou dětských produktů. Její majitelka Kate Nicolsonová ji založila v roce 2008 v Byron Bay v Austrálii.

Inspirací jí bylo narození první dcery Evie, kdy Kate pocítila potřebu vytvářet krásné, ekologické a roztomilé produkty určené dětem a jejich rodičům, kteří chtějí mít ze světa lepší místo pro život! Stejně jako se časem rozrostla rodina Kate, rozrostla se i společnost O. B. Designs, přičemž vášeň a nadšení tvořit výjimečné hračky a dekorace do dětských pokojů, které jsou nejen krásné ale i ekologické a eticky vyrobené, stále přetrvává.

Proto v O. B. Designs doufáme, že se vám naše produkty budou líbit stejně, jako se stále líbí nám!

Kate Nicolsonová

Naše vize

Ve společnosti O. B. Designs je naší vášní navrhovat a vytvářet krásné dětské hračky a řemeslně zpracované dekorace do dětských pokojů, které jsou ekologicky šetrné a eticky vyrobené. Naším cílem je mít uznání nejen jako přední dětská značka, ale také jako ekologicky a sociálně odpovědná společnost.

Zavázali jsme se používat ekologicky udržitelné materiály všude tam, kde je to možné, používáme materiály od renomovaných výrobců, kteří zajišťují spravedlivé pracovní podmínky, a chceme vytvářet dětské výrobky, které obstojí ve zkoušce času.

Společnost O. B. Designs sponzoruje několik dětských charitativních organizací, a to buď pravidelnými peněžními dary, nebo fyzickými výrobky, které putují přímo k dětem. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Všechny naše výrobky jsou nezávisle testovány na bezpečnost pro děti a splňují normy EN71 a CPSIA pro bezpečnost hraček a jejich označení.

Žádné recenze

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.