• Novinka
OB Designs Silikonová hračka duha,...
OB Designs Silikonová hračka duha,...
OB Designs Silikonová hračka duha,...
OB Designs Silikonová hračka duha,...
OB Designs Silikonová hračka duha,...

OB Designs Silikonová hračka duha, Cherry

Silikonová hračka duha je dětskou skládačkou, která je navržena tak, aby napomáhala rozvíjet kreativitu a představivost vašeho dítěte.

Tato všestranná vzdělávací hračka podporuje koordinaci rukou a očí, kreativní myšlení a schopnost řešit problémy.

Pomáhá zlepšovat obratnost a rozvojí motoriku. Klasická silikonová skládací hračka je vzdělávací a zábavná zároveň!

Všechny výrobky O. B. Designs jsou vyrobeny eticky a s ohledem na ekologii.

21SRC
Skladem
599 Kč
Vč. DPH

 

DETAILY A SPECIFIKACE:

  • Vhodné pro děti od 10 měsíců +
  • Zahrnuje 7 stohovatelných půlkruhů
  • Vyrobeno eticky výrobcem schváleným BSCI
  • Materiál: 100% potravinářský silikon, netoxický, neobsahuje BPA
  • Rozměry: 13 x 7 x 3,5 cm

PÉČE A ÚDRŽBA:

Čistěte teplou mýdlovou vodou a nechte oschnout na vzduchu. Nesterilizujte, nevyvařujte ani nevkládejte do myčky nádobí. Po vyčištění nechte oschnout na vzduchu, skladujte na čistém a suchém místě.

BEZPEČNOST:

Výrobky společnosti O. B. Designs jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů, nicméně při nesprávném použití a poničení může hrozit nebezpečí udušení. Pravidelně kontrolujte a při prvních známkách opotřebení vyhoďte. Žádným způsobem výrobek neupravujte a vždy jej používejte pod dohledem dospělé osoby.

Tyto hračky se nesmí používat jako kousátka.

Vyrobeno z potravinářského silikonu, všechny dílky mají bezpečné rozměry a splňují australské normy AS/NZS 8124, americké ASTM normy a evropské normy EN71 pro hračky.

Vyrobeno v Číně. Navrženo v Byron Bay v Austrálii.

Doporučený věk
10 měsíců +
Materiál
silikon

O. B. Designs je zavedenou mezinárodní značkou dětských produktů. Její majitelka Kate Nicolsonová ji založila v roce 2008 v Byron Bay v Austrálii.

Inspirací jí bylo narození první dcery Evie, kdy Kate pocítila potřebu vytvářet krásné, ekologické a roztomilé produkty určené dětem a jejich rodičům, kteří chtějí mít ze světa lepší místo pro život! Stejně jako se časem rozrostla rodina Kate, rozrostla se i společnost O. B. Designs, přičemž vášeň a nadšení tvořit výjimečné hračky a dekorace do dětských pokojů, které jsou nejen krásné ale i ekologické a eticky vyrobené, stále přetrvává.

Proto v O. B. Designs doufáme, že se vám naše produkty budou líbit stejně, jako se stále líbí nám!

Kate Nicolsonová

Naše vize

Ve společnosti O. B. Designs je naší vášní navrhovat a vytvářet krásné dětské hračky a řemeslně zpracované dekorace do dětských pokojů, které jsou ekologicky šetrné a eticky vyrobené. Naším cílem je mít uznání nejen jako přední dětská značka, ale také jako ekologicky a sociálně odpovědná společnost.

Zavázali jsme se používat ekologicky udržitelné materiály všude tam, kde je to možné, používáme materiály od renomovaných výrobců, kteří zajišťují spravedlivé pracovní podmínky, a chceme vytvářet dětské výrobky, které obstojí ve zkoušce času.

Společnost O. B. Designs sponzoruje několik dětských charitativních organizací, a to buď pravidelnými peněžními dary, nebo fyzickými výrobky, které putují přímo k dětem. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Všechny naše výrobky jsou nezávisle testovány na bezpečnost pro děti a splňují normy EN71 a CPSIA pro bezpečnost hraček a jejich označení.

Žádné recenze
Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.